Przekaż 1,5% podatku Fundacji na rzecz rozwoju Instytutu Centrum Zdrowa Matki Polki | KRS 0000541070
Previous slide
Next slide

Drodzy Przyjaciele 👋 Fundacji na Rzecz ICZMP, za nami rok pełen wyzwań, ale również ogromnych sukcesów, które osiągnęliśmy dzięki Waszej nieocenionej pomocy.

Z całego serca dziękujemy każdemu z Was za wsparcie, zaangażowanie i dobroć, które sprawiają, że możemy nieustannie pracować na rzecz poprawy jakości leczenia i komfortu pobytu naszych pacjentów.

🙌 Specjalne podziękowania kierujemy do naszych największych sponsorów:

Rossmann

Pepco

Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu

LIONS CLUB Łódź-Ladies

Philips

Veolia

Wasze wsparcie umożliwiło nam zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, odnowienie przestrzeni szpitala, budowanie świadomości ważnych problemów medycznych oraz inspirowanie i bawienie naszych pacjentów. Serdecznie Wam dziękujemy! 💖

🌈 Ale to dopiero początek! W bieżącym roku czekają nas nowe wyzwania i projekty, które chcemy zrealizować z Waszą pomocą. Wierzymy, że razem możemy osiągnąć jeszcze więcej.

🙏 Jak możesz pomóc? Przekaż 1,5% swojego podatku na rzecz naszej Fundacji. Każdy gest wsparcia ma ogromne znaczenie.

💪❤️ Wpisz 𝗞𝗥𝗦 𝟬𝟬𝟬𝟬𝟱𝟰𝟭𝟬𝟳𝟬 naszej Fundacji do swojego PIT-a i wesprzyj Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki.