Przekaż 1,5% podatku Fundacji na rzecz rozwoju Instytutu Centrum Zdrowa Matki Polki | KRS 0000541070
Previous slide
Next slide

INSTYTUT CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI JEST JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH WYSOKOSPECJALISTYCZNYCH OŚRODKÓW MEDYCZNYCH W POLSCE W ZAKRESIE POŁOŻNICTWA I NEONATOLOGII, GINEKOLOGII ORAZ PEDIATRII.

 

Placówka jest zespołem dwóch szpitali: ginekologiczno-położniczego i pediatrycznego, zapewniających możliwość kompleksowej opieki i oferujących usługi nie tylko w zasięgu lokalnym, ale również w skali całej Polski. Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki jest ośrodkiem realizującym diagnostykę i leczenie płodu, noworodka i dziecka.

 

ZDROWIE I PEŁEN DOBROSTAN MATKI W CIĄŻY ORAZ PO URODZENIU DZIECKA TO RÓWNIEŻ NASZE PRIORYTETY. Wspierany przez Fundację Instytut CZMP jest miejscem, gdzie wielodyscyplinarny,  świetnie  przygotowany  zespół  specjalistów i ekspertów zapewnia opiekę ciężarnym kobietom chorującym m.in. na cukrzycę, nowotwory,  z niewydolnością serca czy nerek.

 

Ważne są również wsparcie i opieka nad kobietą w trudnym OKRESIE POŁOGU – matki po urodzeniu dziecka nie schodzą na drugi plan, przeciwnie: ich zdrowie i komfort fizyczny oraz psychiczny są nadal w centrum uwagi.

 

ICZMP obejmuje kompleksową opieką także pary mające problem z zajściem w ciążę. Klinika Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Płodu oraz Diagnostyki i Leczenia Niepłodności oferuje najnowocześniejsze, skuteczne metody diagnostyki i terapii, odnosząc coraz większe sukcesy.